Farnost Zábrdovice - logo


 

Noc kostelů 2016 u nás v Zábrdovicích

Letos se opět uskuteční v našem kostele i na mnoha místech České republiky Noc kostelů. Proběhne v pátek 10. června.

Prosíme o modlitbu všechny účastníky této akce. Víte, že pro mnoho lidí je to ojedinělá příležitost dozvědět se něco o Bohu a příležitost k setkání s církví.

Prosíme o pomoc s distribucí propagačních materiálů. Brožury s programem brněnských kostelů najdete na posledních lavicích vzadu. Jsou pro vaši potřebu a k rozdání všem, které by mohly zajímat. Dejte k dispozici třeba u vás v práci nebo někde v čekárně.

Prosíme o pořadatelskou službu. Jednak aby byly všechny prostory hlídány, jednak aby byl někdo k dispozici návštěvníkům. Rozpis pro konkrétní místa a časy bude na nástěnce pod kůrem.

Jeden z bodů programu zábrdovické Noci kostelů bude modlitba za rodiny. Chtěli bychom vás pozvat, abyste se zapojili a přinesli své úmysly pro tyto modlitby. Mohou to být velmi konkrétní situace z vašich rodin nebo někoho z okolí, nebo problémy, se kterými se potýká rodina v současné společnosti. Tyto úmysly budou (po vynechání vlastních jmen) použity během modlitby za rodiny. Krabička na úmysly je na stolku za lavicemi.


V současné době je do Noci kostelů zapojeno více než 1000 kostelů a modliteben ve všech krajích České republiky, jedná se o osmý ročník této akce.
Noc kostelů nás propojí i přes státní hranice, protože 10. 6. 2016 proběhne „Dlouhá noc kostelů“ také na Slovensku, v Estonsku a samozřejmě i v Rakousku, kde má tato aktivita svůj počátek.
Všechny farníky prosíme o vytrvalou modlitbu za zdar akce, za požehnání a prožitek Boží blízkosti pro návštěvníky.Na začátek stránky   |  Validace:   XHTML 1.0
Římskokatolická farnost Brno-Zábrdovice © 2006-2015,  www.zabrdovice.cz